BENIDOG Puppy - suché krmivo pre psov - 20kg
Kód: DLPHRKKAS0037Podrobný popis
BENIDOG Puppy - suché krmivo pre psov - 20kg| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 13% |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 11,5% |
| Obsah vlhkosti | 9,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436036367909 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 11,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
