BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with beef - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPBFDKAS0104Podrobný popis
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with beef - suché krmivo pre psov - 2kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | EUPHORIA Fresh |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906744522165 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | EUPHORIA Fresh |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
