BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Turkey with lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBFDKAS0097Podrobný popis
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Turkey with lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | EUPHORIA Fresh |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa |
| Hlavná chuť | Morka |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 7,9% |
| Proteíny | 28% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906744522127 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | EUPHORIA Fresh |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 7,9% |
| Proteíny: | 28% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
