BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Turkey with rabbit - suché krmivo pre psov - 8kg
Kód: DLPBFDKAS0089Podrobný popis
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Turkey with rabbit - suché krmivo pre psov - 8kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | EUPHORIA Fresh |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 28% |
| Hrubý popol | 8,6% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906744522004 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | EUPHORIA Fresh |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 28% |
| Hrubý popol: | 8,6% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
