BOSCH Adult Menue – suchá strava pre psy – 15 kg
Kód: AMABEZKAR2193Podrobný popis
BOSCH Adult Menue – suchá strava pre psy – 15 kg| Hmotnosť | 15 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 6% |
| Proteíny | 23,5% |
| Obsah tuku | 13,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013666 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Proteíny: | 23,5% |
| Obsah tuku: | 13,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
