BOSCH Lamb & Rice Adult – suchá strava pre psy – 3 kg
Kód: AMABEZKAR2935Podrobný popis
BOSCH Lamb & Rice Adult – suchá strava pre psy – 3 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah medi | 10 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Obsah železa | 70 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1200 IU/kg |
| Obsah jódu | 2 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 12000 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 70 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013192 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah medi: | 10 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Obsah železa: | 70 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1200 IU/kg |
| Obsah jódu: | 2 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 12000 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 70 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
