BOSCH Light – suchá strava pre psy – 12,5 kg
Kód: AMABEZKAR2200Podrobný popis
BOSCH Light – suchá strava pre psy – 12,5 kg| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Nemecký ovčiak |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Sterilizácia, Podpora kĺbov |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu A | 12000 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 70 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 10 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 40 mg/kg |
| Obsah mangánu | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 30 μg/kg |
| Obsah tuku | 6% |
| Obsah horčíka | 0,1% |
| Obsah vitamínu D3 | 1200 IU/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 2 mg/kg |
| Fosforu | 0,75% |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 13,3 MJ/kg |
| Obsah zinku | 70 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,6% |
| Hrubý popol | 5% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 20 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 10 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Proteíny | 20% |
| Sodík | 0,2% |
| Obsah železa | 130 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 70 mg/kg |
| Obsah medi | 10 mg/kg |
| Obsah biotínu | 250 μg/kg |
| Obsah jódu | 2 mg/kg |
| Vápnik | 0,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013512 |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Nemecký ovčiak |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Sterilizácia, Podpora kĺbov |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu A: | 12000 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 70 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 10 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 40 mg/kg |
| Obsah mangánu: | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 30 μg/kg |
| Obsah tuku: | 6% |
| Obsah horčíka: | 0,1% |
| Obsah vitamínu D3: | 1200 IU/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 2 mg/kg |
| Fosforu: | 0,75% |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 13,3 MJ/kg |
| Obsah zinku: | 70 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,6% |
| Hrubý popol: | 5% |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 20 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 10 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Proteíny: | 20% |
| Sodík: | 0,2% |
| Obsah železa: | 130 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 70 mg/kg |
| Obsah medi: | 10 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 250 μg/kg |
| Obsah jódu: | 2 mg/kg |
| Vápnik: | 0,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
