BOSCH Maxi Junior – suchá strava pre šteniatka – 15 kg
Kód: AMABEZKAR2197Podrobný popis
BOSCH Maxi Junior – suchá strava pre šteniatka – 15 kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Vápnik | 1,2% |
| Fosforu | 0,9% |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 15,6 MJ/kg |
| Proteíny | 24% |
| Hrubý popol | 6% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598012928 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Vápnik: | 1,2% |
| Fosforu: | 0,9% |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 15,6 MJ/kg |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
