BOSCH Maxi Senior Hydina a ryža – suchá strava pre psy – 12,5 kg
Kód: DLZBOCKSP0007Podrobný popis
BOSCH Maxi Senior Hydina a ryža – suchá strava pre psy – 12,5 kg| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 5,9% |
| Sodík | 0,2% |
| Obsah vitamínu B12 | 35 μg/kg |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Fosforu | 0,75% |
| Obsah vitamínu B6 | 6 mg/kg |
| Obsah horčíka | 0,11% |
| Obsah vitamínu A | 13000 IU/kg |
| Proteíny | 19% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 11 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 1300 IU/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Obsah medi | 11 mg/kg |
| Obsah biotínu | 300 μg/kg |
| Obsah draslíka | 0,6% |
| Obsah zinku | 75 mg/kg |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Vápnik | 0,9% |
| Obsah jódu | 2 mg/kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013772 |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 5,9% |
| Sodík: | 0,2% |
| Obsah vitamínu B12: | 35 μg/kg |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Fosforu: | 0,75% |
| Obsah vitamínu B6: | 6 mg/kg |
| Obsah horčíka: | 0,11% |
| Obsah vitamínu A: | 13000 IU/kg |
| Proteíny: | 19% |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 11 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3: | 1300 IU/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Obsah medi: | 11 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 300 μg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,6% |
| Obsah zinku: | 75 mg/kg |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Vápnik: | 0,9% |
| Obsah jódu: | 2 mg/kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
