BOSCH Mini Light – suchá strava pre psy – 2,5 kg
Kód: DLZBOCKAR0038Podrobný popis
BOSCH Mini Light – suchá strava pre psy – 2,5 kg| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé plemená psov (4-14 kg) |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Mops, Jazvečík, Mainská mývalia mačka |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Sterilizácia, Nadváha |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Forma | Pevné |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 5% |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Proteíny | 20% |
| Obsah tuku | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013451 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malé plemená psov (4-14 kg) |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Mops, Jazvečík, Mainská mývalia mačka |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Sterilizácia, Nadváha |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Forma: | Pevné |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Proteíny: | 20% |
| Obsah tuku: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
