BOSCH Mini Senior – suchá strava pre psy – 2,5 kg
Kód: DLZBOCKSP0012Podrobný popis
BOSCH Mini Senior – suchá strava pre psy – 2,5 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Obsah tuku | 7% |
| Proteíny | 19% |
| Hrubý popol | 5,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4015598013543 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Proteíny: | 19% |
| Hrubý popol: | 5,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
