BOZITA Original Adult Light Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBZTKAS0007Podrobný popis
BOZITA Original Adult Light Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | BOZITA Original |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Nie je veľmi aktívna, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Proteíny | 19% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030417328 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | BOZITA Original |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Nie je veľmi aktívna, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Proteíny: | 19% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
