BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - suché krmivo pre psov - 2,5 kg
Kód: DLSBZTZWI0070Podrobný popis
BOZITA Purely Adult Small Salmon and beef - suché krmivo pre psov - 2,5 kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Losos |
| Séria | BOZITA Purely |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 9,5% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030450417 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Séria: | BOZITA Purely |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 9,5% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
