BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - suché krmivo pre psov - 1 kg
Kód: DLPRITKAS0012Podrobný popis
BRIT Care Dog Grain-free Adult Small & Medium Salmon - suché krmivo pre psov - 1 kg| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Stredné (11 - 25 kg), Malé (2-10 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Forma | Pevné |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Losos |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Hlavná chuť | Losos, Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Séria | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Obsah tuku | 15% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602558858 |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Stredné (11 - 25 kg), Malé (2-10 kg), Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Alergia |
| Forma: | Pevné |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Hlavná chuť: | Losos, Ryby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Séria: | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
