BRIT Care Hypoallergenic Senior Lamb&Rice Mono - suha pasja hrana - 12 kg
Kód: DLPRITKAS0090Podrobný popis
BRIT Care Hypoallergenic Senior Lamb&Rice Mono - suha pasja hrana - 12 kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Monobielkoviny, Pre seniorov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Séria | BRIT Care |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | ryža, Jahňacie |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Forma | Pevné |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 11% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 6% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602566181 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Monobielkoviny, Pre seniorov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Séria: | BRIT Care |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | ryža, Jahňacie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Forma: | Pevné |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 11% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 6% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
