BRIT Care Junior Large Breed Salmon - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLPRITKAS0014Podrobný popis
BRIT Care Junior Large Breed Salmon - suché krmivo pre psov - 12 kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno +45 kg, Veľké (40 – 60 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín |
| Séria | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Forma | Pevné |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Chuť krmiva | Losos |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602558896 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno +45 kg, Veľké (40 – 60 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez obilnín |
| Séria: | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Forma: | Pevné |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
