BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLPRITKAS0084Podrobný popis
BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - suché krmivo pre psov - 2 kg| Bez gluténu | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Obdobie rastu |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Fáza života zvieraťa | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniatok/mačiatok, mláďat počas rastu |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku |
| Bez cukru | Áno |
| Séria | BRIT Care |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 23% |
| Proteíny | 33% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602520138 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Obdobie rastu |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Extra malý (<4 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Fáza života zvieraťa: | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniatok/mačiatok, mláďat počas rastu |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Obdobie rastu, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku |
| Bez cukru: | Áno |
| Séria: | BRIT Care |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 23% |
| Proteíny: | 33% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
