BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - suché krmivo pre psov - 7 kg
Kód: DLPRITKAS0093Podrobný popis
BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - suché krmivo pre psov - 7 kg| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniatok/mačiatok, mláďat počas rastu |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Tehotenstvo a dojčenie, Obdobie rastu, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Séria | BRIT Care |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 23% |
| Proteíny | 33% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602520152 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg, Extra malý (<4 kg) |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Malé plemená psov |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Fáza života zvieraťa: | Obdobie gravidity a laktácie matky a šteniatok/mačiatok, mláďat počas rastu |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Tehotenstvo a dojčenie, Obdobie rastu, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Séria: | BRIT Care |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 23% |
| Proteíny: | 33% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
