BRIT Care Mini Yorkshire Grain Free Salmon with tuna - suché krmivo pre psov - 2 kg
Kód: DLZRITKDP0016Podrobný popis
BRIT Care Mini Yorkshire Grain Free Salmon with tuna - suché krmivo pre psov - 2 kg| Séria | BRIT Care |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Yorkshire Terrier |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Losos, Tuniak |
| Psie plemeno | Jorkšírsky teriér, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 19% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 8,4% |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602520190 |
| Séria: | BRIT Care |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Starostlivosť o trávenie |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Yorkshire Terrier |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Malé (5-10 kilogramov), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Losos, Tuniak |
| Psie plemeno: | Jorkšírsky teriér, Všetky plemená miniatúrnych psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 19% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 8,4% |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
