BRIT Care Puppy Salmon - suché krmivo pre psov - 1 kg
Kód: DLPRITKAS0023Podrobný popis
BRIT Care Puppy Salmon - suché krmivo pre psov - 1 kg| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Fáza života zvieraťa | Šteňa |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Losos |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Hlavná chuť | Ryby, Losos |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602558827 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Fáza života zvieraťa: | Šteňa |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Alergia, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Losos |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Hlavná chuť: | Ryby, Losos |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | BRIT Care, BRIT Care Grain-Free |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
