BRIT Care Sensitive Venison bez obilnín 3kg pes
Kód: DLPRITKAS0015Podrobný popis
BRIT Care Sensitive Venison bez obilnín 3kg pes| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená malých psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória | Pre psa |
| Chuť krmiva | Diviak, Zemiakov |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Účinky na zdravie | Starostlivosť o trávenie, Koža a srsť |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Zverina |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny | 25% |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602559145 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená malých psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Kategória: | Pre psa |
| Chuť krmiva: | Diviak, Zemiakov |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | BRIT Care Grain-Free, BRIT Care |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Vlasy a pokožka, Bez obilnín |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Účinky na zdravie: | Starostlivosť o trávenie, Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Zverina |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Proteíny: | 25% |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
