BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Suché krmivo pre psov Morčacie s hráškom - 12 kg
Kód: DLZRITKDP0009Podrobný popis
BRIT Fresh Turkey & Pea Fit & Slim - Suché krmivo pre psov Morčacie s hráškom - 12 kg| Ďalšie funkcie | Nadváha, Pre seniorov |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria | BRIT Fresh |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín D3, vitamín E |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Senior |
| Chuť krmiva | Turecko, Hrášok |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Účinky na zdravie | Zdravá váha |
| Kategória | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Golden Retriever |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Nie je veľmi aktívna |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah železa | 95 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 500 mg/kg |
| Obsah tuku | 12% |
| Obsah mangánu | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,06 μg/kg |
| Obsah zinku | 120 mg/kg |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah L-karnitínu | 550 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Vápnik | 1,6% |
| Obsah vitamínu B6 | 8 mg/kg |
| Obsah biotínu | 0,9 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah jódu | 0,9 mg/kg |
| Fosforu | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3 | 1800 IU/kg |
| Obsah medi | 20 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah selénu | 0,2 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 9 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 42 mg/kg |
| Proteíny | 27% |
| Obsah vitamínu A | 22000 IU/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 1 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 7 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 22 mg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g) | 75 mg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602530793 |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Pre seniorov |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Séria: | BRIT Fresh |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín D3, vitamín E |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Senior |
| Chuť krmiva: | Turecko, Hrášok |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Zdravá váha |
| Kategória: | Pre psa |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Golden Retriever |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Nie je veľmi aktívna |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah železa: | 95 mg/kg |
| Obsah vitamínu C: | 500 mg/kg |
| Obsah tuku: | 12% |
| Obsah mangánu: | 50 mg/kg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,06 μg/kg |
| Obsah zinku: | 120 mg/kg |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah L-karnitínu: | 550 mg/kg |
| Obsah vitamínu E: | 600 mg/kg |
| Vápnik: | 1,6% |
| Obsah vitamínu B6: | 8 mg/kg |
| Obsah biotínu: | 0,9 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah jódu: | 0,9 mg/kg |
| Fosforu: | 1,1% |
| Obsah vitamínu D3: | 1800 IU/kg |
| Obsah medi: | 20 mg/kg |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah selénu: | 0,2 mg/kg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 9 mg/kg |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 42 mg/kg |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah vitamínu A: | 22000 IU/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 1 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 7 mg/kg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 22 mg/kg |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g): | 75 mg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
