BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: AMABEZKAR3528Podrobný popis
BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena | Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľký (35 - 45 kg) |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526468 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veľkosť plemena: | Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľký (35 - 45 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
