BRIT Premium by Nature Junior XL Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: AMABEZKAR3547Podrobný popis
BRIT Premium by Nature Junior XL Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Veľké (40 – 60 kg), Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno +45 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Forma | Pevné |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Bez gluténu | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526505 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Obdobie rastu |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Veľké (40 – 60 kg), Veľké (20 – 40 kg), Veľké plemeno +45 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez gluténu: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
