Brit Premium by Nature Light - suché krmivo pre psov - jablko, kuracie mäso, kukurica, morčacie mäso 15 kg
Kód: AMABEZKAR3551Podrobný popis
Brit Premium by Nature Light - suché krmivo pre psov - jablko, kuracie mäso, kukurica, morčacie mäso 15 kg| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Hlavná chuť | Morka |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Sterilizácia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3, Omega 3, Vitamín A |
| Chuť krmiva | kukurica, Kuracie mäso, Turecko, Jablko |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu E | 500 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 20000 IU/kg |
| Fosforu | 1,2% |
| Obsah vitamínu D3 | 1200 IU/kg |
| Hrubá vláknina | 6,5% |
| Obsah tuku | 8% |
| Proteíny | 25% |
| Metabolizovateľná energia (ME) | 3180 kcal / kg |
| Hrubý popol | 7,6% |
| Vápnik | 1,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526604 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Sterilizácia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3, Omega 3, Vitamín A |
| Chuť krmiva: | kukurica, Kuracie mäso, Turecko, Jablko |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vitamínu E: | 500 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 20000 IU/kg |
| Fosforu: | 1,2% |
| Obsah vitamínu D3: | 1200 IU/kg |
| Hrubá vláknina: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Proteíny: | 25% |
| Metabolizovateľná energia (ME): | 3180 kcal / kg |
| Hrubý popol: | 7,6% |
| Vápnik: | 1,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
