BRIT Premium by Nature Senior Large / Extra Large Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: AMABEZKAR3550Podrobný popis
BRIT Premium by Nature Senior Large / Extra Large Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Fáza života zvieraťa | Dospelí (nad 7 rokov) |
| Veľkosť plemena | Veľké (20 – 40 kg), Obrovský (> 45 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (40 – 60 kg) |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Oneskorenie procesov starnutia, Vitalita |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Účinky na zdravie | Vitalita |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie | Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Podpora kĺbov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 27% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubý popol | 7,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526482 |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých a obrích psov |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelí (nad 7 rokov) |
| Veľkosť plemena: | Veľké (20 – 40 kg), Obrovský (> 45 kg), Veľké plemeno 25 - 45 kg, Veľké (40 – 60 kg) |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Oneskorenie procesov starnutia, Vitalita |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Účinky na zdravie: | Vitalita |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha, Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov, Podpora kĺbov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 27% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
