BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 3 kg
Kód: DLZRITKSP0062Podrobný popis
BRIT Premium by Nature Sensitive Lamb with rice - suché krmivo pre psov - 3 kg| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva | Jahňacie, ryža |
| Účinky na zdravie | citlivý tráviaci systém |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 13% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526628 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, ryža |
| Účinky na zdravie: | citlivý tráviaci systém |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
