BRIT Premium by Nature Sport Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg
Kód: AMABEZKAR3530Podrobný popis
BRIT Premium by Nature Sport Chicken - suché krmivo pre psov - 15 kg| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená aktivita, Rekonvalescencia |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Séria | BRIT Premium by Nature |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie | Zvýšená úroveň energie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 22% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602526673 |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Ďalšie funkcie: | Zvýšená aktivita, Rekonvalescencia |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Séria: | BRIT Premium by Nature |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Účinky na zdravie: | Zvýšená úroveň energie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 22% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
