CALIBRA VD Dog Gastrointestinal&Pancreas Low Fat - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: VETCIBKSP0008Podrobný popis
CALIBRA VD Dog Gastrointestinal&Pancreas Low Fat - suché krmivo pre psov - 2kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Pankreas, Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa | Extrínna pankreatická insuficiencia, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 5,5% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah tuku | 8% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595706702980 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Pankreas, Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Extrínna pankreatická insuficiencia, Správne trávenie, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
