CALIBRA Dog Expert Nutrition Light - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0029Podrobný popis
CALIBRA Dog Expert Nutrition Light - suché krmivo pre psov - 12kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | CALIBRA Expert Nutrition |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 4,8% |
| Proteíny | 23% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 10% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062086741 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | CALIBRA Expert Nutrition |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 4,8% |
| Proteíny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
