CALIBRA Dog Life Adult Large Breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0004Podrobný popis
CALIBRA Dog Life Adult Large Breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria | CALIBRA Life |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062086666 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
