CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0041Podrobný popis
CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Beef - suché krmivo pre psov - 12kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | CALIBRA Life |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 6% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595706701211 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
