CALIBRA Dog Life Senior Small Fresh Beef Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPCIBKAS0046Podrobný popis
CALIBRA Dog Life Senior Small Fresh Beef Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Séria | CALIBRA Life |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Pre seniorov, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita, Udržiavanie vitality |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 27% |
| Hrubý popol | 6% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595706701396 |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Pre seniorov, Monobielkoviny |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita, Udržiavanie vitality |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 27% |
| Hrubý popol: | 6% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
