CALIBRA Life Junior Large breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0021Podrobný popis
CALIBRA Life Junior Large breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria | CALIBRA Life |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 5,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062086543 |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 5,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
