CALIBRA Life Junior Small&Medium breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0019Podrobný popis
CALIBRA Life Junior Small&Medium breed Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky plemená malých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | CALIBRA Life |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 7,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062086505 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov, Všetky plemená malých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 7,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
