CALIBRA Premium Line Adult Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0005Podrobný popis
CALIBRA Premium Line Adult Chicken - suché krmivo pre psov - 12kg| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Podpora imunity |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Séria | CALIBRA Premium Line |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 6,8% |
| Proteíny | 24% |
| Obsah tuku | 13% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062088844 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých a stredných psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Podpora imunity |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | CALIBRA Premium Line |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 6,8% |
| Proteíny: | 24% |
| Obsah tuku: | 13% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
