CALIBRA VD Dog Diabetes&Obesity - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: VETCIBKSP0003Podrobný popis
CALIBRA VD Dog Diabetes&Obesity - suché krmivo pre psov - 2kg| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Diabetes mellitus, Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa | Cukrovka, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Regulácia hladiny glukózy, Kontrola príjmu glukózy |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubá vláknina | 9,5% |
| Obsah tuku | 8% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062089254 |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Diabetes mellitus, Nadváha |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Cukrovka, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Regulácia hladiny glukózy, Kontrola príjmu glukózy |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 9,5% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
