CALIBRA VD Dog Gastrointestinal&Pancreas Low Fat - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: VETCIBKSP0001Podrobný popis
CALIBRA VD Dog Gastrointestinal&Pancreas Low Fat - suché krmivo pre psov - 12kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Ďalšie funkcie | Pankreas, Bez lepku, Nadváha, Gastrointestinálne problémy |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Extrínna pankreatická insuficiencia |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubý popol | 5,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595706702973 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo, Dietetická kŕmna zmes |
| Ďalšie funkcie: | Pankreas, Bez lepku, Nadváha, Gastrointestinálne problémy |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Sklon k nadváhe, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Extrínna pankreatická insuficiencia |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubý popol: | 5,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
