CALIBRA Veterinary Diets Dog Hepatic - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0008Podrobný popis
CALIBRA Veterinary Diets Dog Hepatic - suché krmivo pre psov - 12kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Séria | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 4% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 16% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062087175 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Chorá pečeň |
| Séria: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 4% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
