CANAGAN škótsky losos – suché krmivo pre psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0022Podrobný popis
CANAGAN škótsky losos – suché krmivo pre psy – 2kg| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez obilnín |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Citlivý žalúdok, Kontrola funkcie močových ciest, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 33% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011130 |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez obilnín |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia, Citlivý žalúdok, Kontrola funkcie močových ciest, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 33% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
