CANAGAN škótsky losos – suché krmivo pre psy – 6kg
Kód: DLPCGNKAS0023Podrobný popis
CANAGAN škótsky losos – suché krmivo pre psy – 6kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Ďalšie funkcie | Diabetes mellitus, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Kontrola bezoárov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Alergia, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Proteíny | 33% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011147 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Ďalšie funkcie: | Diabetes mellitus, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Kontrola bezoárov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Alergia, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Proteíny: | 33% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
