CANAGAN Country Game kačica, srnčie mäso a králik – malé plemená – suché krmivo pre psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0001Podrobný popis
CANAGAN Country Game kačica, srnčie mäso a králik – malé plemená – suché krmivo pre psy – 2kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Cukrovka, Vývoj kĺbov, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez lepku, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 10% |
| Obsah vlhkosti | 8,5% |
| Obsah tuku | 19% |
| Proteíny | 36% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011550 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Ochrana kĺbov, Cukrovka, Vývoj kĺbov, Správne trávenie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Alergia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Bez lepku, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Diabetes mellitus, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Proteíny: | 36% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
