CANAGAN Grain free Lamb – suché krmivo pre psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0011Podrobný popis
CANAGAN Grain free Lamb – suché krmivo pre psy – 2kg| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez lepku |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Ochrana kĺbov, Alergia, Alergia na potraviny, Kontrola funkcie močových ciest, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 10,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Proteíny | 31,5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011734 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez lepku |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Ochrana kĺbov, Alergia, Alergia na potraviny, Kontrola funkcie močových ciest, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 10,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Proteíny: | 31,5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
