CANAGAN škótsky losos – malé plemená – suché krmivo pre psy – 2kg
Kód: DLPCGNKAS0020Podrobný popis
CANAGAN škótsky losos – malé plemená – suché krmivo pre psy – 2kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Hlavná chuť | Losos |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez lepku, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Úľava od stresu |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 33% |
| Obsah vlhkosti | 8,5% |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5029040011451 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Cukrovka, Ochrana močového systému, Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Diabetes mellitus, Kontrola bezoárov, Bez lepku, Podpora trávenia, Chorý močový trakt, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Úľava od stresu |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 33% |
| Obsah vlhkosti: | 8,5% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
