CARNILOVE True Fresh Dog Adult Beef with peas and pumpkin - suché krmivo pre psov - 1,4kg
Kód: DLPCAVKAS0008Podrobný popis
CARNILOVE True Fresh Dog Adult Beef with peas and pumpkin - suché krmivo pre psov - 1,4kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Ochrana svalovej hmoty |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | CARNILOVE True Fresh |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Obsah tuku | 19% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602546039 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Ochrana svalovej hmoty |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | CARNILOVE True Fresh |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
