COUNTRY FARM Govedina s puranom L - suha pasja hrana - 20kg
Kód: DLPWZAKAS0029Podrobný popis
COUNTRY FARM Govedina s puranom L - suha pasja hrana - 20kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 20% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292760 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 20% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
