COUNTRY FARM Govedina s puranom L - suha pasja hrana - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0031Podrobný popis
COUNTRY FARM Govedina s puranom L - suha pasja hrana - 9kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292753 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Neznášanlivosť obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
