DEXTER Complete za velike pasme - suha hrana za pse - 20 kg
Kód: DLPHRKKAS0011Podrobný popis
DEXTER Complete za velike pasme - suha hrana za pse - 20 kg| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Mäso |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 7,5% |
| Proteíny | 21,5% |
| Hrubý popol | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 3,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8436557740427 |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Mäso |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 7,5% |
| Proteíny: | 21,5% |
| Hrubý popol: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 3,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
