DIVINUS Complete Adult - suché krmivo pre psov - 20 kg
Kód: DLPDVIKAS0005Podrobný popis
DIVINUS Complete Adult - suché krmivo pre psov - 20 kg| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Mäso |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby, Vyberavosť |
| Typ balenia | Vrecko |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 10% |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 24% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5600276940120 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Mäso |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby, Vyberavosť |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 10% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 24% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
