DOLINA NOTECI Piper Junior s morčacím mäsom - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLPDNTKAS0013Podrobný popis
DOLINA NOTECI Piper Junior s morčacím mäsom - suché krmivo pre psov - 12 kg| Typ zvieraťa | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Vhodné pre | Pes |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Turecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Forma | Pevné |
| Séria | DOLINA NOTECI Piper |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah tuku | 17% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921304173 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Vhodné pre: | Pes |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Turecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Séria: | DOLINA NOTECI Piper |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 17% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
